بهترین روش برای دوره تمام درس در روزهای پایانی تا کنکور

در دوران جمع بندی قرار است که دانش آموزان و داوطلبان آزمون سراسری، با بکارگیری روش سه روز یکبار، در هفته دوبار امتحان داده و  درطی ۵ نیم روز پس از هر آزمون درس ها دوره گردد.

از آنجایی که هر درس از مباحثی تشکیل شده مثلا زیست شناسی ۳۰ مبحث و شیمی  مبحث ۱۳ و نظایر آنها،  لازم نیست دانش آموزان  کل کتاب ها و مباحث  یک درس را در هر بار دوره در برنامه بخوانند، بلکه کافی است پس از برگزاری هر آزمون شبیه سازی شده و بعداز محاسبه درصدها ابتدا راجع به حذف مباحثی که اصلا نخوانده اند و یاد گیری آنها زمان بر است تصمیم بگیرند و بعد راجع به خواندن مباحث باقیمانده تصمیم گیرند و تعدادی از آنها را انتخاب و دوره نمایند.

مثلا روی سه مبحث از ۱۳ مبحث شیمی تمرکز کرده و تنها  آنها را دوره کنند. از آنجایی که این روش قراراست چند بار تکرار شود اگر دو یا سه مبحث پس از هر آزمون مرور گردد پس از ۴ یا ۵ آزمون کلیه مطالب آن درس دوره خواهد شد و مباحث خوانده شده در این آزمون هاهمپوشانی ایجاد می نمایند.

ضمنا خود آزمون نیز در تثبیت و بازیابی اطلاعات به داوطلبان کمک بسیار زیادی کرده وضمن دوره مباحث خوانده شده تمرکز روی مباحث باقی مانده را ایجاد می کند و به این ترتیب کیفیت مطالعه نیز به میزان قابل ملاحظه ای افزایش خواهد یافت.

شماره تماس جهت مشاوره رایگان کنکور : 09128375747 آزمون برتر استاد احمدی استاد حسین احمدی انتشارات گیلنا درس خواندن آسان است سایت رسمی انتشارات گیلنا سایت رسمی کنکو سایت رسمی کنکور اسان سایت رسمی کنکور اسان است طعم مطالعه طعم مطالعه با لذت مشاوره نحصیلی رایگان مشاوره کنکور مقالات کنکور مقالات کنکوری وبسایت رسمی انتشارت گیلنا وبسایت رسمی کنکور وبسایت رسمی کنکور اسان وبسایت رسمی کنکوراسان است کنکور کنکور آسان کنکور آسان است کنکور اسان کنکور اسان است کنکور برتر کنکور نیوز کنکورآسان گیلنا